Atpūtas brauciens sievietei izvēršas sešu dienu ilgā "murgā" un cīņā par savu dzīvību

© pexels.com

58 gadus vecās Šīnas Gulletas atpūtas izbrauciens ar mašīnu izvērties īstā izdzīvošanas spēlē, ziņo "People".

Šīna kopā ar savu draugu Džastinu 14. aprīlī nolēma doties izbraukumā pa Ziemeļkalifornijas mežiem/zemes celiņiem.

Laiskais atpūtas brauciens Šīnai izvērtās sešu dienu ilgā murgā jeb cīņā par izdzīvošanu.

Braucot pa zemes ceļiem, Šīnas un Džastina mašīna iestiga sniegā.

Tajā brīdi abi draugi atradās nekurienes vidū. Viņi nolēma nakti aizvadīt automašīnā un no rīta domāt, ko iesākt tālāk. Izrādās, ka viņi bija iekļuvuši sniega vētrā.

No rīta pamostoties viņi secināja, ka mašīnas akumulators ir izladējies un, ka viņiem nav iespējams ar to tikt mājās.

Džastins nolēma doties ar kājām atpakaļ uz šoseju, lai meklētu palīdzību. Diemžēl Šīna nespēja doties viņam līdzi, jo viņas apavi nebija piemēroti garajam ceļam. Šīna palika meža vidū, gaidot, kad Džastins atgriezīsies ar palīdzību.

Džastinam izdevās veiksmīgi atrast šoseju un izpalīdzīgus cilvēkus. Diemžēl tā kā viņš nepārzināja konkrēto mežu, vīrietis nespēja glābšanas dienestiem sniegt precīzas norādes, kur atroda Šīla.

Šīlas meklēšanā tika iesaistīti dažādi dienesti, pat helikopers. Tomēr viņu nebija iespējams atrast. Tikai 20. aprīlī policistiem kopā ar Džastinu izdevās sievieti atrast.

"Sešu dienu laikā, kad Šīla bija iestrēgusi mežā, viņa dienā apēda vienu paciņu jogurta. Viņai nebija ūdens, viņa ēda sniegu," stāsta Džastins.

Kā min likumsargi, tad Šīla ir dzimusi laimes krekliņā, jo pēc tik daudz dienām mežā, sniega vētrā, viņai nav radušās veselības problēmas.

Svarīgākais