"Izredžu nebija"; pusaudzis iet bojā vecāku acu priekšā

© Ekrānšāviņš no Instagram

Marta beigās Floridas (ASV) atrakciju parkā notika traģēdija: 14 gadus vecais Tairs Sampsons izkrita noatrakcijas "FreeFall" aptuveni pusceļā no 131 metra augsta nobrauciena. Incidents notika viņa vecāku un daudzu liecinieku acu priekšā, un tas tika fiksēts video.

Traģēdija notika atrakciju parkā ICON Park. Viss bija kārtībā līdz brīdim, kad gondola ar tajā sēdošajiem cilvēkiem krītot apstājās. Bremzējot pusaudzis nespēja noturēties krēslā, izkrita, kā rezultātā guva smagas traumas, raksta portāls usa.one.

Aculiecinieki apgalvo, ka Tairam nebija izredžu. Viens no apmeklētājiem atzīmēja, ka zēns guva nopietnus visu ekstremitāšu lūzumus. Cietušais nekavējoties tika nogādāts slimnīcā, taču viņu glābt neizdevās.

Orlando FreeFall un Orlando Sling Shot atrakciju braucieni pašlaik ir apturēti, līdz izmeklētāji tos atzīs par drošiem.

Pasaulē ir vismaz 5 šādas brīvā kritiena atrakcijas.

Bojāgājušā ģimene atklāja, ka plāno "cīnīties par patiesību". Puiša vecāki jau ir nolīguši advokātus, viņi gatavojas tiesāties.

Nebūšanas

Tifānija Benksa no ASV ar vīru un četriem bērniem bija par 15 tūkstošiem ASV dolāru iegādājušies kruīza biļetes. Ceļojumu viņi gaidīja veselu gadu. Diemžēl vien divas dienas pirms plānotajām brīvdienām ģimene uzzināja, ka ceļojumā nedosies. Viņi kļuva par nelabvēļu upuriem, raksta "Daily Star".

Svarīgākais