Sieviete cieš no mokoša Covid-19 blakusefekta, kas traucē ēst

© Ekrānuzņēmums

31. gadu vecā Marianna Kisneros no Kalifornijas, ASV sociālajos medijos pastāstījusi, kā garais kovids viņai izraisījis blakusefektu, kas ietekmē pārtikas uzņemšanu, raksta "The Mirror".

Trīs bērnu māte cieš no garā kovida kopš 2020. gada jūlijā saņēma pozitīvu Covid-19 testa rezultātu.

Kopš saslimšanas Marianna ar grūtībām spēj norīt ēdienu. Sieviete TikTok norāda, ka ārsti nespēj noteikt tam iemeslu. Tas varot būt saistīts ar neiroloģiskiem bojājumiem, taču šis blakusefekts nav pietiekami apspriests.

Pati Marianna, kura ir medmāsa, norāda, ka ir ļoti mokoši uzņemt dienā nepieciešamās kalorijas ar speciālu kokteiļu vai labās dienās - kartupeļu biezeņa palīdzību.

"Es visu laiku esmu izsalkusi un nevaru [ēst], jo riskēju, ka pārtika var iestrēgt," saka Marianna.

Ar šo blakusefektu Marianna cīnās visu slimības laiku - kopš 2020. gada jūlija un savu cīņu ar kovidu dokumentē sociālajos medijos. Viņa slimības laikā saskārusies arī ar citām neiroloģiskām problēmām.

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais