Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā Rīgā izraisa gāzes noplūdi

Ilustratīvs attēls © F64

Piektdien Rīgā, Pļavniekos, glābjot deviņstāvu mājas iemītniekus no eksplozijas, “Gaso” darbiniekiem nācās noklausīties, ko par viņu darbu domā pats krīzes situācijas izraisītājs, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Keldiša ielas 12. namā piektdien rīta pusē iedzīvotāji sajuta gāzes smaku un nevilcinoties zvanīja uz tālruni 114, lai izsauktu Gāzes dienestu.

Atklājās, ka noplūde notikusi dzīvoklī trešajā stāvā, kur mitinās “jautra” publika - vīri un sievas, kam patīk nemitīgi apreibināties.

Krīzes situācijas risinājums gan nebija vienkāršs, jo par durvju laušanu Gāzes dienesta vīri saņēma no iereibušā saimnieka pamatīgu brāzienu. “Degpunktā” mēģināja aprunāties ar cilvēku, kurš varēja pakļaut briesmām vairākus demsitus cilvēku, taču viņš nespēja sniegt pārāk sakarīgas atbildes.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".