"Puteņa biļetes" šogad netiks ieviestas

© Mārtiņš Zilgalvis / F64

Iepriekšējos gados, ziemas mēnešos, kad putenis un lielais sniega daudzums radīja apgrūtinošu braukšanu Rīgas ielās, tika ieviestas "puteņa brīvbiļetes". Šogad Rīgas dome nolēmusi tādas neieviest.

Domes satiksmes departaments iepriekš norādījis, ka tikai pēc prognozēta septiņu centimetru bieza sniega drīkstot izsludināt “puteņa biļetes”, kas paredz, ka autovadītāji var sabiedrisko transportu Rīgā izmantot bez maksas.

Šogad "puteņa biļetes" netiek plānots ieviest, mikroblogošanas vietnē "Twitter" ziņo Rīgas dome: "Saistībā ar Covid-19 izplatību un ārkārtas situāciju valstī, "puteņa biļetes" netiek ieviestas, jo pašvaldība neveicina nekādas darbības, kas varētu palielināt pasažieru skaitu sabiedriskajā transportā."

Nebūšanas

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais