Ceļš uz mājām pēc otrās Covid vakcīnas pusaudzei izvēršas murgā

© Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu

Pirmajā novembra rītā latgalietes Ženijas meita devās uz Balviem pēc otrās vakcīnas potes. Pēc saņemtās devas meitene steidzās uz autoostu, lai sēstos autobusā uz mājām Puderovas ciemā. Tomēr cerētais laiskais brauciens izvērties satraukuma pilns, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Meitene vēlējusies par autobusa biļeti norēķināties ar bankas karti, taču divas reizes mēģinot, darījums nav izdevies.

Māte palūdza telefonu iedot šoferim, lai sarunātu, ka sagaidīs bērnu Dricānu pieturā un naudu par biļeti atdos. Taču vīrietis iespītējies un bijis kategoriski pret šādu variantu.

"Aizbraucu meiteni sagaidīt pieturā, lai aprunātos arī ar šoferi. Viņš pateica, ka 15 gadi tas jau vairs nav bērns! Bet bērni visu laiku mātei ir bērni! Šoferis bija ļoti nelaipns, agresīvi noskaņots, turklāt pūta man sejā cigarešu dūmus. Vīrietis vēl pateica, ka mana meita varēja aizskriet uz Balvu autoostu un noņemt naudu, bet tur taču nav SEB bankas bankomāts!" stāsta Ženija.

Jauniete veiksmīgi nokļuva mājās tikai tāpēc, ka autoostā uzradās kāds jauns puisis, kurš nesavtīgi iedeva piecus eiro biļetei. Tomēr Ženija ir gaužām bēdīga par šofera necilvēcisko rīcību.

Meitene vēlējās tikt mājās ar Valmiera - Rēzekne reisu. Valmieras pārvadātāja pārstāve par situāciju ir informēta, taču diemžēl pasažieri neuzņēma baidoties saņemt sodu pārvadājot bezbiļetnieku.

Svarīgākais