Vecāki neizpratnē - trīsgadniekam peldbaseinā prasa sertifikātu

© unsplash.com

Ierobežojumi saglabājas arī pēc "lokdauna", tomēr ne vienmēr tie ir saprotami un/vai īstenoti atbilstoši. Tā kāds vīrietis pauž neizpratni par to, kādēļ gan trīsgadīgs bērns nevar iet uz baseina slidkalniņu, ja viņam nav sertifikāta.

Kāds mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotājs pauž neizpratni par kāda baseina darbinieka prasību.

"Visu saprotu vakcinēties vajag utt. Bet tas, ka 3gadīgs bērns nevar baseinā iet uz slidkalniņu, jo viņam redz nav sertifikāta ir DEBĪLISMS! Tos, kuri šo izdomā ir grūti raksturot cenzētiem vārdiem."

Kādā komentārā pie ieraksta norādīts, ka Bauskas peldbaseinā pirmskolnieki tiek ielaisti, kā vienmēr, tikai abiem vecākiem jabūt potētiem.

Tikmēr, piemēram RTU Ķīpsalas peldbaseinā Covid-19 sertifikats tiek prasīts tikai pirmskolas vecuma bērna pavadošajai personai. Toties citus peldbaseinus drīkst apmeklēt bērni no 12 gadiem un tikai ar sertifikātu.

Nebūšanas

Daļa sabiedrības ar neizpratni raugās uz Nacionālā teātra lēmumu iznomāt savu skatuvi septembrī gaidāmajai režisora Dmitrija Krimova pirmizrādei krievu valodā "Ārprātīgo piezīmes". Izrādi finansiāli atbalsta agrākais sankcijām pakļautā miljardiera Pjotra Avena biznesa partneris, lasāms lsm.lv.