Garkalnes novadā notikusi smaga avārija; cietuši ugunsdzēsēji

© Oksana Džadana/F64

Garkalnes novadā ugunsdzēsēju brigāde steidzās palīgā dzēst ugunsgrēku, bet rezultātā pašiem glābējiem bija nepieciešama palīdzība. Vienā no krustojumiem uz Rīgas apvedceļa autocisterna saskrējās ar vieglo automašīnu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Ap plkst. 16.00 dienā šosejas ceļmalā degusi vieglā automašīna - šis arī bija ugunsdzēsēju glābēju sākotnējais galamērķis, taču, jau tuvojoties notikuma vietai, pa ceļam uz izsaukumu, pie pagrieziena uz Upesciemu, autocisterna iekļuva nopietnā negadījumā.

No glābēju spēkrata videoreģistratora ierakstiem, kas ir pieejami sociālajos tīklos, redzams sadursmes brīdis. Dienesta auto ar ieslēgtiem skaņas signāliem traucās no Berģu puses, taču pie regulējamā krustojuma kādas apsardzes firmas vieglā auto vadītājs izbrauca priekšā operatīvajam transportam un aizšķērsoja ceļu.

Avārijas sekas ir bēdīgas, cietuši seši cilvēki. Pieci ugunsdzēsēji un ”Hyundai” vadītājs. Diemžēl šoreiz mediķiem nācās sastapties ar nopietnām traumām.

Nebūšanas

25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais