Pamatīgu sašutumu izraisa Igaunijas ziņu raidījuma vadītāja potēšana tiešraidē

© Ekrānuzņēmums no Instagram/ seitsmesed

Igaunijas televīzijas raidījuma vadītājs Mareks Lindmaa otrdienas vakarā saņēma porti tiešraidē, kas izraisīja pamatīgu sašutuma vētru sociālajos medijos.

Mareks portālam Elu24 pastāstījis, ka pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Lindmaa saņēma "Pfizer"/"BioNTech" poti.

Pēc raidījuma ar Elu24 redakciju sazinājies kāds skatītājs, kurš uzskatījis, ka vakcinācija tiešraidē ir pārspīlējums un izskatījies pēc propogandas, raksta portāls "Postimees". "Katrs var izvēlēties vai vakcinēties, vai tomēr nē. Esmu vakcinēts, bet ko tādu redzēt ziņu raidījumā bija nevietā. Man bija neērti," skatītāju citē medijs.

Arī sociālajā vietnē Instagram, kur tika publicēta Lindmaa attēls no raidījuma kopā ar māsiņu, kas vakcīnu ievadīja, komentāros cilvēki pauda sašutumu par notikušo.

"Kāpēc maska un kāpēc vakcīna, kad zinātniski pierādīts, ka tās nepalīdz? Un kāpēc tiešraidē?" - komentārā jautā soctīklu lietotāja.

Tikmēr Lindmaa saka, ka negatīvos komentārus nav lasījis. "Es tos neesmu lasījis. Es nezinu, bet, ja cilvēki grib izteikties, lai izsakās! Viņiem paliks vieglāk - ko padarīt!" - saka TV personība.

View this post on Instagram

A post shared by Seitsmesed � (@seitsmesed)

Pret Covid-19 Igaunijā vakcinēti kopumā 745 243 cilvēki, tostarp 670 182 cilvēkiem vakcinācijas process pabeigts.

Nebūšanas

Savu dzīvību Valdemārpilī neizdevās glābt kādam vīrietim, kad no kārtīgi nenodzēstas cigaretes sāka gruzdēt dzīvokļa mēbeles. Lai arī degšanas platība bija neliela, sadūmojums izveidojās pietiekams, lai ugunsgrēks beigtos letāli. Cilvēks nosmaka vēl pirms operatīvo dienestu ierašanās, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais