Ezerā Jaunolainē pamana nogrimušu auto; steidzami izsauc glābējus

© Diāna Eisaka/Degpunktā

Pirmdienas, 13. septembra, rītā ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Jaunolainē, kur vietējā ezerā atrasta nogrimusi automašīna, vēstīja TV3 Ziņas un raidījums "Degpunktā".

Sarkans automašīnas jumts, kas gozējās Mežezera vidū, pārsteidza vairākus garāmgājējus. Lai noskaidrotu, vai nogrimušajā spēkratā neatrodas cilvēki, un lai izvilktu mašīnu no vietējo iemīļotās peldvietas, aculiecinieki izsauca glābējus.

"Plkst. 8.39 tika saņemts izsaukums uz Mežezeru, kur ezerā atradās automašīna. (..) Ierodoties notikuma vietā, glābēji uzsāka darbus, pārbaudīja, ka automašīnā neatrodas cilvēki, un ar virves palīdzību auto tika nogādāts krastā," skaidroja Agris Asups, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 1. daļas komandieris.

Pie ezera sastaptie atpūtnieki bija pamanījuši, ka aizdedzē ir automašīnas atslēgas, tādēļ spriež, ka vadītājs, iespējams, bijis alkohola reibumā vai nav pazinis apkārtni.

Uz notikuma vietu atbraukušie likumsargi stāsta, ka, pēc sākotnējās informācijas, automašīna bija novietota pie ezera ierīkotajā stāvvietā un ūdenstilpē ieripojusi pati.

Nebūšanas

Tifānija Benksa no ASV ar vīru un četriem bērniem bija par 15 tūkstošiem ASV dolāru iegādājušies kruīza biļetes. Ceļojumu viņi gaidīja veselu gadu. Diemžēl vien divas dienas pirms plānotajām brīvdienām ģimene uzzināja, ka ceļojumā nedosies. Viņi kļuva par nelabvēļu upuriem, raksta "Daily Star".

Svarīgākais