VIDEO: Atpūtniekiem ceļojums izvēršas baisā pieredzē

© pexels.com

Grupai tūristu, kuri Kenijā baudīja safari, nācies piedzīvot baisu mirkli, kad viņu laivai tuvojies saniknots nīlzirgs, ziņo "Daily Star".

Incidents noticis uz Viktorijas ezera Kenijā, Āfrikā. Milzīgais dzīvnieks sācis vajāt apūtnieku laivu.

27 gadus Dikens Mučena un trīs viņa draugi atradās laivā un cerēja ieraudzīt vienu no pasaules nāvējošākajām radībām. Jāteic, ka viņi nebija vīlušies.

"Mēs zinājām, ka šī vieta bija nīlzirgu osta un gribējām uzņemt dažus foto ar viņiem. Zinot, ka viņi ir dzīvnieki, kas spēj nogalināt, mēs ieturējām distanci un centāmies nebūt pārāk tuvu. Tur bija vismaz seši nīlzirgi tajā vietā un vēl vairāki citur ezerā," stāsta Dikens.

Pēkšņi viens no dzīvniekiem ieinteresējies par laivu.

Tūristiem paveicies, ka viņi atradušies ātrlaivā un spējuši atrauties no bīstamā zvēra. Taču Dikens norāda, ka viņi "knapi izglābušies".

Jāatzīmē, ka šie dzīvnieki tiek uzskatīti par vieniem no nāvējošākajiem zīdītājiem. Kā raksta "Daily Star", nīlzirgi Āfrikā gadā nogalina aptuveni 500 cilvēkus.

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais