FOTO: smaga autoavārija uz Liepājas šosejas

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Uz Rīgas-Liepājas šosejas (A9, 160 kilometrā) pie pagrieziena uz Ilmāju noticis ceļu satiksmes negadījums, ziņo Valsts policija.

Negadījuma apbraukšana tiek organizēta caur Aizputi pa autoceļu Aizpute-Kalvene (P115) un Kudīga- Aizpute-Līči (P112).

Sociālajos tīklos nonākuši arī aculiecinieku uzņemti kadri, kuros redzams, ka viena vieglā automašīna apgāzusies uz jumta un tajā iesprostoti cilvēki.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Tāpat redzams, ka negadījumā iesaistīti vēl divas smagās automašīnas.

Aizvadītās nedēļas pēdējā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietis 21 cilvēks, to skaitā viens gājējs un divi velosipēdisti, ziņoja Valsts policija.

Kopumā valstī reģistrēti 57 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem desmit bijuši ar cietušajiem. Visi trīs negadījumi, kuros cietuši mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki - gājējs un velosipēdisti - notikuši Rīgas reģionā.

Diennakts laikā Rīgas reģionā kopumā fiksēti 24 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemē - 14, Zemgalē - 11, Latgalē - seši, bet Vidzemē - divi.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".