Stiprā lietus laikā atkal applūdis Salu tilts; ko saka atbildīgie?

© Ekrānšāviņš no video

Otrdienas vakarā arī Rīgā stipri lija, kā rezultātā kārtējo reizi applūdusi Salu tilta nobrauktuve uz Mūkusalas apli. Kamēr iedzīvotāji sūkstās un nesaprot, kā šāda situācija var rasties uz tilta, kas tiek remontēts, tikmēr galvaspilsētas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs (GKR) skaidroja, kā šāda situācija ir iespējama.

"Svaigi noasfaltētais Salu tilts pie nobrauktuves uz Mūkusalas apli. Lietus beidzies pirms pusotras stundas. Peļķe maza ezera lielumā," tā situāciju aprakstījis kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs.

Tikmēr Latvijas Televīzijas operatora uzņemtajos kadros redzams, ka jau naktī konkrētā tilta daļa drīzāk līdzinājusies upei un tikai palēninātā gaitā to bijis iespējams šķērsot.

Tikmēr Rīgas mēra amata kandidāts Oļegs Burovs šī rīta raidījumā "Rīta panorāma" klāstīja, ka tilta remonts vēl nav pabeigts, turklāt būvnieki apliecinājuši, ka šāda situācija pēc remontdarbu beigām vairs neradīsies.

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais