Mānīgi attēli soctīklos mudina tūristus apmeklēt neesošu galamērķi

© Reuters / Scanpix

Tūristi, kuri dodas uz Bali, lai nobildētos pie slavenā tempļa, ko dēvē par "Debesu vārtiem" ezera, vīlušies atklāj, ka ezers nemaz neeksistē.

Tūristi ļoti iecīnījuši doties uz templi , ko dēvē par Pura Luhut Lempuyang Bali, lai nobildētos pie iespaidīgajiem tempļa vārtiem. Daudzus iedvesmojušas sociālajos tīklos publicētās bildes, kurās cilvēki pozē pie vārtiem un to atspulgs skaidri redzams "ezera" ūdens atspulgā.

Taču izrādās, ka patiesībā, šīs bildes ir māņi un šāda ezera pie tempļa nav. Kā atklāj "Daily Mirror", efekts panākts, turot spoguli zem kameras lēcas vai telefona. Tāpat šādu efektu var panākt ar rediģēšanas palīdzību.

View this post on Instagram

A post shared by M I C H E L L E (@sunsetsnsunshine) on

View this post on Instagram

A post shared by G1 (@portalg1) on

Jau vēstīts, ka Latvijas iedzīvotāju iecienītākie galamērķi ir Vācija, Krievija un Baltkrievija. Tūristi no Eiropas Savienības visbiežāk izvēlējās ceļot uz ASV , Turciju un Taizemi.

Nebūšanas

25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais