VIDEO: Netālu no Limbažiem notikusi smaga avārija

© Ekrānuzņēmums

Aculiecinieki ziņo par smagu satiksmes negadījumu netālu no Limbažiem.

Nofilmētajā video redzams, ka uz jumta avarējušu automašīnu.

View this post on Instagram

A post shared by dtp_latvia (@sadursme) on

Aculiecinieki ziņo, ka negadījums trešdien noticis uz autoceļa Limbaži-Ragana piektajā kilometrā. Negadījumā arī cietušie.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 satiksmes dalībnieki.

Kopumā pagājušā diennaktī ceļu satiksmes jomā noformēti 568 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp, 192 par ātruma pārsniegšanu, četri par agresīvo braukšanu un deviņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Nebūšanas

Rīgā, Imantā, vienā no skolām, garāmgājējs piefiksējis, kā izglītības iestādes audzēknis izlīdis pa trešā stāva logu un stāv uz palodzes. Pēc īsa mirkļa bērns ierāpās atpakaļ klasē, bet aculiecinieks ceļ trauksmi par šāda veida izklaidēm, vēsta "Degpunktā".