14 mēnešus veca meitene pēc iespiešanas IKEA krēslā teju zaudē pirkstu

© REUTERS/ SCANPIX

Kāda māmiņa Anglijā pastāstījusi, kas atgadījies viņas 14 mēnešus vecajai meitai. Izrādās, meitenīte iespiedusi pirkstu salokāmā krēslā, kas par 6 mārciņām nopirkts IKEA un teju zaudējusi pirkstu.

"The Sun" vēsta, ka piektdien mazā meitene kopā ar ģimeni rotaļājusies savā mājvietā. Brīdī, kad 14 mēnešus vecā meitenīte guvusi traumu, viņas māte atradusies virtuvē.

"Es devos viņai palīdzēt, kad redzēju, ka viņas pirksta gals knapi turās. Nekad nebiju redzējusi tik daudz asiņu. Meitas pirksts tika iespiests starp krēslā esošajiem metāliem," medijiem klāstījusi māte.

Meitene nekavējoties nogādāta slimnīcā, taču joprojām nav zināms, vai pēc oparācijas viss būs kārtībā un pirksts nebūs jāamputē.

Nebūšanas

Lai gan pēdējos gados īpaša uzmanība tiek pievērsta personu datiem, ne vienmēr esam droši, ka tie nepazudīs. Arī tie cilvēki, kuri strādā ar šiem datiem, ir tikai "cilvēki", tāpēc cilvēciskais faktors nekad nevar būt izslēgts.

Svarīgākais