Lai izbēgtu no soda, vīrietis Aļaskā inscenē savu nāvi

Nu vaininiekam nāksies pavadīt cietumā vairākus mēnešus © REUTERS/ SCANPIX

"Associated Press" vēsta, ka kāds vīrietis Aļaskā notēlojis, ka ir miris, jo šādā veidā cerējis, ka izbēgs no soda par seksuālu uzmākšanos.

Vietējie likumsargi pastāstījuši, ka 35 gadus vecais Raiens Meganaks pasludināts par pazudušu pēc tam, kad viņa draudzene policiju informējusi, ka vīrietis nekur neesot atrodams. Iespējamā likumpārkāpēja meklēšanā iesaistījusies arī krasta apsardze. Sākotnēji jūras ūdeņos atrasta viņa laiva, tomēr paša vaininieka mirstīgās atliekas nekur neesot bijušas atrodamas.

Tiesa, plāns nogājis greizi pēc tam, kad viņa draudzene Raeina vecākiem nejauši atklājusi, ka viņš patiesība ir dzīvs un vien cenšas izvairīties no soda.

Zināms, ka pēc pārkāpuma atklāšanas, Raeins aizturēts un viņam cietumā būs jāpavada 15 mēneši.

Nebūšanas

Februāra vidū vienā no dzīvokļiem Hāpsalas ielā Sarkandaugavā uzliesmoja sadzīves mantas un toreiz mājvietas īpašnieks bija aizbēdzis no notikuma vietas, lai nevajadzētu uzņemties atbildību. Aizvadītajās brīvdienās atkārtojies līdzīgs scenārijs, taču postījumi dzīvoklī ir krietni vien lielāki un sabojāti arī apkārt dzīvojošo īpašumi, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais