Sarkandaugavā kāds vīrietis ik nakti redz ko dīvainu; policija nereaģē

© F64

Kāds Sarkandaugavas iedzīvotājs teju vai katru nakti kļūst par liecinieku tam, kā viņa mājas pagalmā tiek dedzināts ugunskurs.

Portālā "sudzibas.lv" vīrietis raksta, ka kurinātājs ir kāds vīrietis, kas staigājot ar cirvi.

Portālā "sudzibas.lv" vīrietis raksta, ka kurinātājs ir kāds vīrietis, kas staigājot ar cirvi.

"Sarkandaugavā, Hāpsalas ielā 14, aiz mājas ir tukšs zemes gabals, kurā pa naktīm tiek kurināts ugunskurs, blakus koka sētai. Dūmi traucē atvērt logus naktī. Aizrādot kurinātājam, kurš staigā pa zemes gabalu ar cirvi, atbildēja sākumā, ka viņš ir ārzemnieks un nesaprot, ko saku. Šī kurinātāja uzvedība ir dīvaina( izveidojot šo vietu kā piknika vietu). Ir saukta policija, bet nekas nav mainījies. Šonakt atkal tika kurināts ugunskurs un cirsti zari, kas traucēja gulēt, " raksta vīrietis.

Viņš jautā, vai tiešām ir jāsagaida, kamēr izcelsies ugunsgrēks?

Tikmēr komentāros cilvēki iesaka šo situāciju nofilmēt un kā pierādījumu nodot atbildīgajām institūcijām, vai, piemēram, mēģināt risināt šo problēmu, iesaistot masu medijus.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam ziņo par Rīgā redzētām dīvainībām. Piemēram, nesen kāda sieviete apgalvojusi, ka redzējusi sātanu.

Avots

Nebūšanas

25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais