Purvciemā kāda sieviete mājās piedzemdē bērnu; policisti steidz palīgā

© F64

23. septembrī pulksten 6.27 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem bija nepieciešama palīdzība saistībā ar mazgadīgu bērnu nogādāšanu drošā vidē.

Notikuma vietā sastaptie mediķi pastāstīja, ka sniedz palīdzību kādai sievietei, kura mājās piedzemdējusi mazuli.

Notikuma vietā sastaptie mediķi pastāstīja, ka sniedz palīdzību kādai sievietei, kura mājās piedzemdējusi mazuli. Ārsti skaidroja, ka jauno māmiņu ar mazuli nepieciešams hospitalizēt, bet dzīvoklī paliek divi sievietes mazgadīgie bērni. Turpat mājoklī sastaptas gadu un divus gadus vecas meitenes.

Bērnu māte pastāstīja, ka bērnus var nogādāt pie vecmāmiņas. Radiniece jau esot sazvanīta un informēta par situāciju. Izvērtējot visus apstākļus, pieņemts lēmums vecmammu atvest uz meitas dzīvokli pie mazbērniem.

Viens no likumsargiem nekavējoties devās pakaļ sirmajai kundzei un viņu nogādāja mazbērnu dzīvesvietā. Meitenes nodotas vecmāmiņai. Tikmēr mediķi bērnu māti ar jaundzimušo nogādāja slimnīcā.

Nebūšanas

Neilgi pēc Līgosvētkiem kādam motocikla vadīšanas apliecības kārotājam eksāmens Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) laukumā Rēzeknē noslēdzies vairāk nekā nelāgi, piedzīvojot smagu ceļu satiksmes negadījumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais