FOTO: Ārprāts! Tā pēc hennas tetovējuma noņemšanas izskatās bērna roka

© SWNS.com/ SCANPIX

Ārvalstu mediji publicējuši attēlus, kuros redzams, kā pēc hennas tetovējuma noņemšanas izskatās kādas septiņus gadus vecas meitenes roka.

Sākotnēji nekas neliecināja, ka meitenei būtu kāda alerģiska reakcija, atgriežoties mājās Lielbritānijā, Madisona sākusi sūdzēties, cik ļoti viņas roku āda zem zīmējuma kļuvusi sāpīga.

Septiņus gadus vecā Madisona Gulivera kopā ar ģimeni devusies atpūsties uz Ēģipti. Brīvdienu laikā viņas tēvs aizvedis meiteni uz salonu, kurā bērnas uz rokas ar hennas krāsu uzzīmēts zīmējums. Tas stiepies no meitenes elkoņa līdz pat rokas pirkstiem. Lai gan sākotnēji nekas neliecināja, ka meitenei būtu kāda alerģiska reakcija, atgriežoties mājās Lielbritānijā, Madisona sākusi sūdzēties, cik ļoti viņas roku āda zem zīmējuma kļuvusi sāpīga. Tikai pēc tā noņemšanas secināts, ka meitene guvusi ķīmisku apdegumu.

Nebūšanas

Pašvaldībai piederošā pirmsskolas izglītības iestādē “Strautiņš” mācās aptuveni 300 bērnu. Iestādes telpās atrodas gan ziemas dārzs, gan arī baseins, kurp peldētapmācību dotas apgūt bērni arī no citiem novada bērnudārziem. Raidījuma “Bez Tabu” rīcībā nonācis Ādažu bērnudārza “Strautiņš” pērnā gada aprīļa tehniskās apsekošanas atzinums, kurā lasāmi vairāki satraucoši punkti.

Svarīgākais