FOTO: Iespējams, greizsirdības dēļ Pļavniekos sieviete sadedzina auto

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Pļavnieku iedzīvotāji kļuvuši par lieciniekiem gadījumam, kad jauna sieviete sadur riepas automašīnai, ar kuru vēl pirms brīža pati braukusi un pēc tam vēl to aizdedzina, vēstīja raidījums ""Degpunktā".

Ceturtdienas rītā ap plkst. 9.00 Rīgā, Ulbrokas ielā 14. nama pagalmā, aizdegās vieglā automašīna “Audi”. Uzliesmojums gan šoreiz nenotika klasiskā iemesla - elektrības īssavienojuma - dēļ. Ir pilnīgi skaidrs, ka notikušais ir noziegums pret īpašumu. Iespējams, atriebība.

Kā stāsta vietējie, piebrauca meitene, vispirms pārdūra riepas, pēc tam aizdedzināja. Sieviete pat īsti neesot centusies īpaši slēpties, tāpēc arī pazīmes ir viegli atcerēties.

A post shared by ДТП (@dtp_latvia) on

Vietējie saka paldies operatīvajiem dienestiem, kas reaģējuši momentāni. Apkārtnē pat tā īsti nepaspēja izplesties kodīgie dūmi.

Vietējie domā, ka šāda apzināta rīcība ir tikai un vienīgi sekas kāda mīlasstāsta beigām. Iespējams, piekrāpta meitene nolēma savam bijušajam atdot mašīnu, bet tādā paskatā, lai sirds sāpētu arī viņam.

Avots

Nebūšanas

25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais