Nepatīkami foto: Svētku laternas smagi savaino un nogalina dzīvniekus

© Ekrānšāviņš

Sociālajā tīklā facebook Sanda lūgusi aizdomāties par laternām, kuras cilvēki palaiž gaisā, nepadomājot, cik tās ir bīstamas un spēj nodarīt neatgriezeniskus bojājumus dabai un dzīvniekiem.

"Lai cik skaisti arī neizskatītos šīs laternas, padomājiet divreiz pirms viņas palaist gaisā. Skaistums var būt postošs un arī nāvējošs. Būsim modri un sargāsim sevi,savus mīļos un visu dzīvo apkārt. Mēs paši veidojam savu pasauli. Tad padarīsim to patīkamu arī pārējiem Zemes iemītniekiem. Laimīgu Jauno gadu," raksta Sanda.

Ierakstam sieviete pievienojusi fotogrāfijas, kurās redzams, kā no laternām cietis zirgs, kā arī tās nonāvējušas putnus. Uguns laternas pat spēj izraisīt postošus ugunsgrēkus.

Nebūšanas

Pasaules Veselības organizācijas Sociālo saikņu komisija ir publicējusi globālu ziņojumu, kurā norādīts, ka viens no sešiem cilvēkiem visā pasaulē cieš no vientulības un tam ir tieša ietekme uz veselību, vēsta medijs “Nexta”.

Svarīgākais