Vai zināji, ka miega laikā iespējams zaudēt sēklinieku?

© Ilustratīvs attēls

Šokējošs, bet patiess, atgadījums fiksēts Ķīnā, kur 11 gadus vecs zēns miega laikā palicis bez viena sēklinieka, ziņo Men's Health.

Kamēr zēns gulējis, sēklinieks sagriezies pa 540 grādiem, zaudējis visu asinsriti un nomiris.

Šīm šausmām ir pat termins - sēklinieku nosējums - un tas var atgadīties pēc dzimumorgāna savainojuma, spraiga treniņa vai vienkārši guļot.

Par laimi, tas nav regulārs nelaimes gadījums un mēdz atgadīties vienam no 4000 vīriešiem, visbiežāk skarot jauniešus ap pubertātes vecumu.

emDocs.net

Tāpat gadījās arī mazajam zēnam, kurš kādu laiku staigājis ar sāpīgu tūkumu, līdz nonācis uz operāciju galda. Sēklinieks bijis tik ļoti saspiests, ka burtiski atsprādzis vaļā, tiekot atbrīvots...

Rezultātā bērnam tika amputēts sēklinieks un cerības, ka viņš kādreiz spēs radīt pēcnācējus ir zudušas. Tas tādēļ, ka šādā situācijā vīrietis arī zaudē spēju producēt spermu.

Nebūšanas

Saskaņā ar Spānijas tiesību aktiem, vietējās iestādes reģionos, kuros ierodas bērni bez vecākiem, ir atbildīgas par viņu aizbildnību. Taču Kanāriju salu valdība ir izmisumā, jo arhipelāgā patlaban atrodas vairāk nekā 5500 nepilngadīgo, kas dažādu likstu dēļ salās ieradušies vieni.

Svarīgākais