Rīgā ēdienu kurjera darbadiena izvēršas īstā murgā

© F64

Divas avārijas pēc kārtas Rīgā piedzīvoja kāds “Seat” markas automašīnas vadītājs. Vien neilgu laiku pēc pirmās sadursmes notika arī otra, vēl nopietnāka, gandrīz pilnībā sadauzot transportlīdzekli, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Kārļa Ulmaņa gatvē vairāku desmitu metru garumā redzami plastmasas gabali un citas automašīnas atlūzas. Šeit notika divas avārijas, un abās tika iesaistīta “Seat” mašīna, kas pieder kādam ēdienu piegādes kurjeram. Pirmās avārijas izraisītājs bija kravas automašīnas “Scania” vadītājs, kas laikus nepamanīja otru spēkratu.

Kad abu auto šoferi jau aptuveni pusstundu gaidīja policistu ierašanos, notika otra avārija. Kāds autodaļu piegādes buss steidzās un priekšā neievēroja stāvošās mašīnas, izveidojot spēcīgāku sadursmi.

Kā stāsta piegādes mikroautobusa vadītājs, viņš attiecīgajā brīdī veica apdzīšanas manevru, kad priekšā ieraudzīja “Seat” markas automobili: “Viņš veica nepareizu pagriezienu, un notika pirmā sadursme. Es gaidīju policiju, viņš tad iebrauca manā mašīnā, un tā ir pilnībā sabojāta.” Sākumā domāja, ka tas brauc pretēji braukšanas virzienam, tikai pēc tam uzzināja, ka mašīna bija nokļuvusi pirmajā avārijā un tobrīd gaidīja likumsargu ierašanos, tādēļ uz brauktuves atradās maldīgā pozīcijā. Spēkratu vadītāji negadījumos nav cietuši.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais