Bolderājā kaimiņus izbiedē sievietes palīgā saucieni

© F64

Uz kādu daudzstāvu māju Bolderājā, Finiera ielā, tika saņemts izsaukums, jo kārtējo reizi vienā no dzīvokļiem bija sācies strīds. Kā stāsta vietējie, notikums nav pārsteidzošs, jo sarunas skaļos toņos ir dzīvokļa iemītnieku ikdiena. Tomēr šoreiz ģimenes galva palaidis rokas un par to saņēmis sodu, vēsta "Degpunktā".

Uz trešā stāva dzīvokļa durvīm manāmas laušanas pēdas, tās vairs nav iespējams aizvērt. Telpas pirms brīža apciemoja ugunsdzēsēji ar laužņiem un policija.

Šādas iekļūšanas metodes lietotas, jo kaimiņi redzējuši, kā dzīvokļa saimnieks sit savai sievai pa galvu, pēcāk ievelk viņu dzīvoklī un nelaiž vairs ārā. Izmisīgie sievietes palīgā saucieni skanēja vēl ilgi, līdz ieradās kaimiņu izsauktie dienesti.

Mājas iedzīvotāji atklāj, ka ģimenei, kura jau vairākas reizes piesaistījusi policijas uzmanību, ir problēmas ar alkohola lietošanu.

Otrā stāva kaimiņiene stāsta, ka tas nav nekas neparasts - brīžos, kad vīrietis izrāda agresiju pret sievu, viņa mēdz saukt pēc palīdzības pa atvērtu logu. Vairumā gadījumu vietējie jau ir imūni pret kliedzieniem, bet ir reizes, kad tracis ir pārāk liels un nevar tā vienkārši stāvēt malā. Šādas izdarības, kā šoreiz, gan neesot bijušas jau sen.

Valsts policijā apstiprina - uz notikuma vietu braukts, jo saņemtas ziņas par ģimenes skandālu. Tas izšķirts, un būs arī sekas.

“Likumsargi notikuma vietā konstatēja, ka abas iesaistītās personas atrodas alkohola reibumā, un vīrietis tika nogādāts atskurbtuvē. Tāpat pieņemts lēmums par policijas nošķiršanu,” skaidro Valsts policijas pārstāve Krista Andersone.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".