Krievs aizbēg no frontes un ar automātu uzbrūk divām sievietēm

© depositphotos.com

Krievijā bijušais ieslodzītais, kurš devās karā pret Ukrainu, aizbēga no frontes un veica bruņotu uzbrukumu sievietēm, viena no viņām tika ievainota, vēsta UNIAN.

Kā ziņo Astra, noziegums pastrādāts Kalugas reģionā, netālu no Optinas klostera. Ar automātu bruņots vīrietis uzbrucis automašīnai ar divām sievietēm. Viņš apturēja automašīnu un atklāja uguni gaisā un zemē - rezultātā viena no sievietēm tika ievainota. Aizdomās turamais ir 31 gadu vecais Krievijas karavīrs Andrejs Dimovskihs, kurš dienē militārajā vienībā 41772.

“Viņš aizbēga no kara Ukrainā un sāka šaut pie klostera... Vietējā iedzīvotāja Marina Koršina tika ievainota. Lai aizturētu vīrieti, reģionā tika ieviests plāns "Sirēna". Dimovskihs paslēpās mežā, kur viņš naktī atklāja uguni uz policiju, un tikai no rīta viņu izdevās aizturēt,” teikts ziņojumā.

Klosteris ziņoja, ka upuris bijis ikonu gleznotāja.

Dimovskihs iepriekš divas reizes sodīts par zādzībām un narkotisko vielu kontrabandu. 2019. gada vasarā viņam piesprieda piecus gadus stingrās drošības kolonijā, un bija paredzēts, ka viņš tiks atbrīvots tikai 2024. gada augustā, taču viņš tika atbrīvots pirms šī datuma - viņam izdevās pieteikties dalībai tā sauktajā speciālajā militārajā operācijā.

"Viņš vakar, piedraudot ar automātu, pie klostera apturēja automašīnu ar divām sievietēm, šaujot zemē, viena no lodēm rikošetā ievainoja sievieti," raksta izdevums.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais