Rīgā vīrietis par savu mīlestību pret Krieviju tiks bargi sodīts

© Gints Ivuškāns/ F64

Agresīvi noskaņota vīrieša, kurš rotājies ar Krievijas simboliku, pastaiga pa Rīgas mikrorajonu viņam nebeidzās diez ko labi. Pārkāpējs, slavinot agresorvalsti, sev sarūpēja rokudzelžus un naudas sodu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Vīrietis, kuru Rīgas pašvaldības policija aizturēja Latgales mikrorajonā, sākotnēji garām braucošās policijas ekipāžas virzienā raidīja cieņu aizskarošas frāzes. Apskatot svešinieku, tika ievērots, ka uz vīrieša cepures redzama Krieviju slavinoša apdruka.

“Cepuri vajag noņemt, jo tur ir Krievijas karogs, saproti?” Rīgas pašvaldības policijas (RPP) uzņemtajā video aizturētajam vīrietim norāda policisti. “Nē, uz Krievijas karoga ir uzvaras nesējs, bet man ar to nav sakara. Tas ir mans,” atbild vīrietis.

Mēģinot nogādāt vīrieti policijas automašīnā, viņš kļuva agresīvs. “Man ir vienalga (pī), ko tu saki!” “Viss.”

Par fanātisko mīlestību pret Krieviju, necieņu pret Latvijā esošo kārtību un citām izdarībām vīrietis tagad tiks pie prāva soda.

“Pret agresīvo personu sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi par sabiedriskās kārtības traucēšanu, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz līdz 500 eiro. Un militārās agresijas un kara noziegumu simbolu izmantošana publiskā vietā, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 350 eiro.”

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais