Mežā, netālu no Bolderājas kapiem, pamana briesmīgu skatu

© Ģirts Ozoliņš/MN

Pastaigas laikā mežā netālu no Bolderājas kapiem divi sēņotāji atraduši bedri ar suņa mirstīgajām atliekām. Dzīvnieks varētu būt noslepkavots, liecina vairāki tuvumā atrasti pierādījumi un miesas bojājumi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pastaigas laikā mežā kāds pāris atrod bedri ar suņa mirstīgajām atliekām, kas viņu uzmanību piesaistīja ar spēcīgu smaku. Tomēr publiskai pastaigu vietai nebūtu jāpilda dzīvnieku kapsētas funkcija, ņemot vērā, ka līķi sastapt var arī bērni vai citi dzīvnieki.

Līķi pāris atrada piektdien. Todien tam vēl bija saskatāms apspalvojums, taču dažu dienu laikā pāri palikuši vien kauli un sega, kurā dzīvnieks bija ietīts. Satraukumu cilvēkos izraisīja līmlentes, kas mētājās turpat līdzās, liekot domāt, ka dzīvnieks, iespējams, nogalināts. Taču var gadīties, ka ar lentām tika aizlīmēta sega, lai suns būtu pilnībā pārklāts.

“Cilvēki runā dažādi. Kāds raksta, ka vietu atrakuši zvēri un tas ir vienkārši apbedījums, kāds saka, ka tā ir cilvēku cietsirdība, kā arī man šķiet. Mētājas līmlentes, mētājas pavadiņa. Šajā brīdī tas jau vairs nav tik ļoti redzams, bet tajā mirklī (kad atradām suni), vīrs apskatījās un teica, ka ir pārgriezts vēders.”

Kamēr policija vēl skaidro, vai notikušais ir noziegums, vai meža zvēru izpostīts mājdzīvnieka kaps, likums ir pārkāpts jebkurā gadījumā. Dzīvnieka apbedīšanas procesam, ja tāds bijis nodoms, ir noteikta kārtība. Sabiedrības kopējai pastaigu teritorijai nav jākļūst par mājdzīvnieka atdusas vietu.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais