Bauskas pusē pastrādāta vērienīga zādzība; īpašnieki brīdina citus

© F64

Zagļi pagājušajā nedēļā apzaguši kādu īpašumu Bauskas pusē, Vecsaules pagastā. Nozagto preču vērtība pārsniedz 5000 eiro. Īpašnieki grib brīdināt citus un aicina turēt acis vaļā. Varbūt izdodas atklāt noziedzniekus un atgūt pazudušās mantas, vēsta "Degpunktā".

Lauris rāda pēdas, kurām sekoja agrā trešdienas rītā pagājušajā nedēļā. Vīrietis izpētījis, ka zagļu spēkrats, kurā saliktas no īpašuma šķūnīša nozagtās mantas, atradies otrpus tiltam, kas ved pāri Mēmeles upei.

Kādu busiņu pusnaktī apkārtnē pamanījušas kaimiņu videonovērošanas kameras, iespējams, pirms zagļi vēl bija paspējuši apciemot “Jaunavotu” mājas. Numuru saskatīt nevar un vainot kādu bez pierādījumiem tāpat.

Lauris ap plkst. 1.00 naktī dzirdēja suņa knosīšanos, paskatījās pa logu, bet viss bija mierīgi. Vīrietis nodomāja, ka, iespējams, kāds riteņbraucējs devies garām īpašumam. Tālāk četrkājainais sargs klusējis.

Lauris pieļauj, ka abas nozagtās mantas aizvestas uz Lietuvu, robeža ir vien dažu kilometru attālumā.

Vīrietis pārskata arī kaimiņvalstu sludinājumu portālus. Krosa motocikla vērtība kopā ar zāles pļāvēju ir aptuveni 5500 eiro. Ja zāles pļāvējam daudz izteiktu pazīmju nav, tad divriteņu braucamrīks gan izceļas uz līdzīgu motociklu fona.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais