Rīgā iereibuši jaunieši cenšas nokļūt mājās, bet nonāk lielās nepatikšanās

© Dmitrijs Suļžics /MN

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Rīgā, Mārupes ielā 5, divi gados jauni vīrieši tika apturēti par braukšanu divatā uz viena elektriskā velosipēda. Brīdī, kad pašvaldības policijas darbinieks uzrunāja jauniešus, atklājās, ka braukšana divatā nav vienīgais likums, kas šajā vakarā pārkāpts. Jaunekļi apgalvoja, ka pēc darba izdzēruši dažus aliņus un nolēmuši doties mājās.

Pašvaldības policija arī skaidro iespējamos soda apmērus situācijā, kad cilvēki pārvietojas divatā uz viena braucamrīka un stūrē alkohola reibumā. Jaunieši apzinājās, ka jārēķinās ar sodiem.

Taču pārsteigumu izraisīja fakts, ka pēc apstākļu izvērtēšanas sods būs krietni vien lielāks, jo vērā tiks ņemta arī alkohola reibuma pakāpe.

Kad ieradās Valsts policija, noskaidrojās, ka braucmrīka vadītājs bijis gandrīz vienas promiles stiprā alkohola reibumā.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais