Ventspilī mirst jauniete; traģēdijas vietā gulst ziedi

© F64

Pēdējās nedēļas Ventspils iedzīvotāji dzīvo sērās par mirušo Lauru. Dodoties mājās agrā brīvdienas rītā pēc kopīgas laika pavadīšanas ar vienaudžiem, viņas dzīvība izdzisa ceļā no populārās atpūtas vietas Staldzenes stāvkrastā, vēsta "Degpunktā".

Par traģēdiju Bangu ielā tagad atgādina cilvēku izveidotā piemiņas vieta. Ap koku, kurā ietriecās auto, noklāti ziedi un atstāti baloni. Tie veltīti skolniecei Laurai, automašīnas BMW pasažierei, kas avārijā gāja bojā. Incidentu izraisīja jauns vīrietis, nespējot tikt galā ar strauju pagriezienu. BMW pazaudēja saķeri ar ceļa braucamo daļu. Likumsargi noskaidroja, ka automašīnas šoferis bija reibumā.

“Jaunietis vadīja automašīnu “BMW”, būdams 1,15 promiļu reibumā un nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbraucot kokam, kā rezultātā automašīna apgāzās. Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas pasažiere, taču automašīnas vadītājs un divi pasažieri nogādāti medicīnas iestādē,” stāsta policija.

Staldzenē sastapām vietējo ciema iedzīvotāju Aldoni, kurš zināja teikt, ka konkrētais ceļa posms jau izsenis kalpo pārgalvīgiem braucējiem par vietu savu motoru spēju pārbaudei. Arī vēršanās pie vietvaras nav nesusi gaidīto atsaucību. Jāatzīmē, ka netālu atrodas arī populāra jauniešu pulcēšanās vieta - Staldzenes stāvkrasts.

“Bieži te nesās. Driftētāju netrūkst. Tika zvanīts domei, lai uzliek guļošu policistu, bet nekā. Tie pēc tusiņa bija. Pie kāda ciemos, laikam, kaut ko svinējuši. Džekam 19 gadi,” saka Aldonis.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".