Rīgā mīklaini aizdegas ukraiņu automašīna; policisti šķūnī atrod paslēpušos vīrieti

Ilustratīvs attēls © F64

Nakts laikā Pētersalas ielā Rīgā uzliesmojusi vieglā automašīna. Vietējie ir pārliecināti, ka notikušais nav nejaušība, un gaida, kad noslēgsies likumsargu uzsāktā izmeklēšanai, lai noskaidrotu vainīgo, vēsta "Degpunktā".

Baltā “Mazda” ar ukraiņu numura zīmēm sētā nekustināta stāv jau labu laiku, stāsta vietējie iedzīvotāji. Uz jautājumu, kam spēkrats pieder, neviens īsti atbildēt nemāk.

“Liesmas bija lielas, sprādziena nebija, redzēju pēc tam, ka policisti gāja gar šķūņiem un izveda vienu iereibušu. Acīmredzot slēpās šķūnī,” stāsta Leontīne, kura redzēja, kā aizved iereibušu vīrieti.

Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas, proti, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Vai ir aizturēts iespējamais vainīgais, likumsargi neatklāj, uzsverot, ka patlaban notiek izmeklēšana, un šobrīd no plašākiem komentāriem policija atturas.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais