Rīgā 82 gadus veca kundze nogalina vīrieti

© Edmunds Brencis/ F64

Pērn aizturēta kāda 82 gadus veca sirmgalve, kuru tur aizdomās par vīrieša slepkavību, kas pastrādāta 2022. gadā. Vīrietis bijis ciemos pie kundzes, lietojis alkoholu un, iespējams, saņēmis sitienu ar pannu pa galvu, vēsta “Degpunktā”.

2022. gada decembra vakarā kāds 65 gadus vecs vīrietis devās viesos pie 82 gadus vecas sievietes Torņakalnā, līdzi sālsmaizei ņemot alkoholu. Mierīgo pasēdēšanu sabojājis negaidīts konflikts. Kungs alkohola reibumā, iespējams, nokaitinājis namamāti un viņa pret ciemiņu pacēla roku.

Lāsma Greidāne, Valsts policijas pārstāve, skaidro:

“Izmeklēšanā noskaidrots, ka 2022. gada 17. decembrī vīrietis bija atnācis ciemos pie sievietes un lietoja alkoholiskos dzērienus. Kādā brīdī, pirmstiesas izmeklēšanai nenoskaidrotu apstākļu dēļ, sieviete nodarīja vīrietim smagus miesas bojājumus, iesitot ar trulu priekšmetu, visticamāk, pannu, vismaz 15 reizes galvas apvidū.”

Diemžēl cietušais no smagajām traumām divas dienas vēlāk nomira. Slepkava tika aizturēta, taču tiesa, respektējot kundzes cienījamo vecumu un to, ka, visticamāk, viņa nav drauds citiem sabiedrības locekļiem, līdz lietas iztiesāšanai lēma par saudzīgu drošības līdzekli.

Šobrīd Valsts policija ir rosinājusi Rīgas Pārdaugavas prokuratūrai izvirzīt pret seniori apsūdzību.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais