Brazīlijā aizturēta sieviete aizdomās par miruša vīrieša izmantošanu, lai saņemtu aizdevumu bankā

© Unsplash

Brazīlijā policija aizturējusi sievieti, kas tiek turēta aizdomās par sava mirušā onkuļa aizvešanu uz banku, lai izņemtu četrciparu kredītu.

„Itau Bank” Riodežaneiro filiāles videonovērošanas kadros ir piefiksēta sieviete, kas balsta vecāka vīrieša galvu ratiņkrēslā un mēģina panākt, lai viņa roka satver pildspalvu.

Saskaņā ar policijas sniegto informāciju, viņa mēģināja paņemt aizdevumu, kas līdzvērtīgs aptuveni 2800 eiro, ko banka jau bija apstiprinājusi, taču vīrietim gados joprojām bija jāparaksta līgums.

Kad tas nekādi neizdevās, bankas darbiniekiem radās aizdomas un viņi nolēma izsaukt neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi.

Atbraucot, mediķi secināja, ka vīrietis jau pāris stundas ir miris.

Policija paziņoja, ka joprojām cenšas noskaidrot attiecības starp sievieti un mirušo vīrieti. Sieviete apgalvo, ka viņš ir viņas onkulis.

Patlaban norisinās lietas izmeklēšana, taču oficiāli apsūdzības nav izvirzītas.

Līdzīgs gadījums pagājušajā mēnesī norisinājās Ohaio štatā Amerikas Savienotajās Valstīs, kad divas sievietes aizveda vīrieša līķi uz banku, lai izņemtu viņa naudu. Vairāk šeit.

Krimināli

Saskaņā ar ASV valdības trauksmes cēlāju teikto, kas šonedēļ sniedza liecības Senātā, vairāk nekā 85 000 bērnu, kas šķērsoja ASV robežu, ir mistiskā veidā pazudusi. Tiek apgalvots, ka bērni bieži tiek vesti pie pedofiliem un ir lērums citu pierādījumu par vardarbību un cilvēktirdzniecību.

Svarīgākais