Šokējošs stāsts: tēvs dzīvoklī turējis 12 gadus veco meitu pie ķēdes

© F64

Krievijā ierosināta krimināllieta par bērna spīdzināšanu pēc tam, kad 12 gadus veca meitene pastāstīja par dzīvi kopā ar tēvu Sanktpēterburgā. Pēc izmeklētāju teiktā, vīrietis meiteni turējis pie ķēdes, badinājis un sitis.

Kā vēsta Krievijas mediji, tostarp "TopNews", meitenei ir 12 gadu. Likumsargi par audzināšanas metodēm uzzināja, kad bērns tika nogādāts slimnīcā.

Meitene nepilngadīgo lietu inspektorei stāstīja, ka tēvs regulāri paceļ pret viņu roku, velk aiz matiem un var ieslēgt istabā bez iespējas aiziet uz tualeti, atstājot tikai spaini. Kā liecina lietas materiāli, vīrietis meitu spārdījis, atņēmis viņai pārtiku un “profilaktiskos nolūkos” pieķēdējis pie radiatora.

Šobrīd 43 gadus vecais spīdzinātājs uz diviem mēnešiem nosūtīts uz pirmstiesas aizturēšanas izolatoru. Viņam izvirzīta apsūdzība par nepilngadīgas personas spīdzināšanu. Vīrietim draud 3 līdz 7 gadu cietumsods.

Krimināli

Pēdējos gados viltoto preču top trīs ir nemainīgs - kosmētika, rotaļlietas, apģērbs un apavi. Tāpat vilto arī uztura bagātinātājus un medikamentus, visizplatītākie ir viagra. Šobrīd krāpnieki ir pievērsušies populārās “Dyson” matu veidošanas ierīces viltošanai, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais