Traģēdija Rīgas centrā: 36 gadus vecs vīrietis zaudē dzīvību citu priekšā

Ilustratīvs attēls © Kaspars Krafts/F64

Rīgā, Pilsētas kanālā blakus Radio ielai, dzīvību zaudējis 36 gadus vecs vīrietis. Garāmgājēji pamanīja, ka viņš iekrīt ūdenī, un mēģināja cilvēkam palīdzēt, bet diemžēl pūles neattaisnojās, vēsta "Degpunktā".

Aculiecinieki bija pamanījuši, ka kāds pārgalvīgs vīrietis Pilsētas kanālā mēģina pārbaudīt savus fiziskos dotumus un lēkā pa ledus gabaliem. Izklaide gan ātri vien noslēdzās visai paredzami, viņš iekrita ūdenī un pats saviem spēkiem izkļūt vairs nespēja. Garāmgājēji mēģināja vīrietim palīdzēt, tomēr viņš atradās pārāk tālu no krasta un bez glābēju iesaistes nebija iespējams iztikt.

“Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka cilvēks vairs nav redzams. Blakus esošie aculiecinieki norādīja aptuveno vietu, kur pēdējo reizi viņš tika manīts,” situāciju raksturoja VUGD Rīgas 1. daļas komandieris Agris Asups.

Mediķi veica 36 gadus vecā vīrieša atdzīvināšanas pasākumus, tomēr tie bija neveiksmīgi.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais