Latvijas iedzīvotāja saņem dīvainu īsziņu no meitas; viņa brīdina visus

© Lauris Aizupietis/F64

“Čau, mammu! Man saplīsa telefons, šis ir mans jaunais numurs, uzraksti man, lūdzu, tagad,” kāda sieviete saņēmusi šādu īsziņu it kā no savas meitas. Sākotnēji šķiet, ka viss korekti, taču mirkli vēlāk atklājas – viņu mēģina uzrunāt krāpnieki. Sieviete par notikušo raksta “Sūdzību dēlī” raidījumam “Bez tabu” un vēlas brīdināt citus neuzķerties.

“Īsziņa atnāca vakarā. Numurs man parādījās telefonā tā, it kā tas jau man būtu saglabāts ar vārdu “Meita”. Man ir meita, bet viņas numurs telefonā saglabāts savādāk,” stāsta Ina, kura saņēmusi krāpniecisko īsziņu.

Īsziņas saturs sievietei šķitis aizdomīgs, tādēļ sazvanījusies ar savu meitu, lai noskaidrotu, vai viņa pirms mirkļa sūtījusi šādu ziņu.

Atbilde no meitas - noraidoša.

Ina arī iepriekš saņēmusi dažādas krāpnieciskas īsziņas, kur krāpnieki uzdevušies par kādu valsts iestādi, taču šis gadījums raisījis jautājumus - kā krāpniekiem izdevies uzdoties par viņas meitu. Sieviete vēlas brīdināt arī citus.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".