Vecrīgā piedzēries tūrists smagi ievaino jaunu sievieti

© Ģirts Ozoliņš/MN

Vecrīgā nopietnas galvas traumas guvusi 27 gadus jauna sieviete, kurai trāpīja pa hosteļa logu mesta smaga metāla kaste, vēsta "Degpunktā".

Kasti pa hosteļa ceturtā stāva logu meta kāds vīrietis, kurš nevarēja paskaidrot, kāds bijis viņa rīcības motīvs. Uz Latviju atbraukušais tūrists bija lielā reibumā un neizprata notiekošo.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieku ierašanās brīdī sieviete, kurai smagais objekts uzkrita uz galvas un traumēja, jau atradās mediķu aprūpē. Likumsargi ierašanās iemeslus kasti metušais vīrietis nesaprata. Viņš gulēja gultā ar austiņām un skatījās videoklipus telefonā.

Uz angļu valodā izteikto jautājumu, vai viņš atceras, kas notika pirms stundas vai neatceras, vīrietis ar grūtībām atbildēja: “Man liekas, ka man viss ir kārībā.”

Hosteļa administratore likumsargiem parādīja videoierakstu, kurā skaidri redzams, kā sieviete tiek savainota. Turklāt no vīrieša ālēšanās bija sabijušies citi istabā dzīvojošie ārzemnieki.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais