Atklāj detaļas par traģisko avāriju Kuldīgas pusē, kurā gāja bojā četri cilvēki

© Aivars Ķesteris/F64

Piektdienas vakarā Kuldīgas novada Raņķu pagastā, uz autoceļa “Kuldīga-Skrunda-Embūte”, ceļu nesadalīja divi “Audi” markas transportlīdzekļu vadītāji. Diemžēl avārijā neizdzīvoja neviens no iesaistītajiem, visi četri ceļu satiksmes dalībnieki gāja bojā notikuma vietā, vēsta "Degpunktā".

Par spīti nesenajiem ceļa uzlabojumiem, pagājušās darba nedēļas izskaņā piedzīvots smagākais ceļu satiksmes negadījums apkaimes vēsturē. Īsi pēc pulksten deviņiem vakarā “Audi A4” 19 gadus vecais vadītājs tuvojās no Kuldīgas puses un iebrauca līkumā, kas vijas gar autobusu pieturu “Ieras”.

Pasažiera sēdvietā atradās 17 gadus veca meitene. Tajā pat brīdī pa pretējo joslu tuvojās “Audi A6” spēkrats, kur sēdēja vīrietis un sieviete.

Kaimiņš atklāj, ka cilvēkiem bija nedaudz pāri 30 gadu vecumam un viņi bija apprecējušies. Policija vēl izmeklē negadījuma apstākļus, bet pagaidām vietējie ir diezgan pārliecināti par to, kā liktenīgajā vakarā notika sadursme.

“Audi A4” esot apmeties uz sāniem, bet palika uz asfalta, savukārt “Audi A6” markas spēkrats atradās grāvī.

Abi šoferi un abas pasažieres gāja bojā notikuma vietā. Kaimiņš arī stāsta, ka cietušajiem palīdzēt nevarēja vairs nekādi un ugunsdzēsējiem atlika vien no samīcītajām automašīnām izgriezt cilvēku mirstīgās atliekas.

Versijai, ka “Audi A4” vadītājs iebrauca pretējā joslā, piekrīt arī citi tuvējo māju iemītnieki. Daži vēl piemin, ka manevrs, visticamāk, tika veikts, nesamazinot taisnajā ceļa posmā uzņemto braukšanas ātrumu.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais