"Viņš redzēja kaut ko šausmīgu"; detaļas par traģisko avāriju Garkalnes pusē

© F64

Garkalnes pagasta Skuķīšos kāda sieviete nespēja novaldīt savas automašīnas stūri un nobrauca no ceļa. Vadītāja uztriecās vairākiem kokiem un diemžēl no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā notikuma vietā, vēsta “Degpunktā”.

Smagā avārija notika nedaudz tālāk no Skuķīšu centra - tuvākā apdzīvotā māja atrodas aptuveni pus kilometra attālumā. Par negadījumu policijai un mediķiem ziņoja garāmbraucošie automašīnu vadītāji. No viņu skatpunkta bija redzams, ka pamatīgi sadauzīts “Audi A6” gulēja grāvī, apmeties uz sāna.

“Mēs redzējām, ka noticis kaut kas nopietns, jo te stāvēja policists, kurš ar žestiem aizsedza sev acis. Viņš redzēja kaut ko šausmīgu," saka avārijas seku aculieciniece.

Ceļš ir visai līkločains, turklāt atļautais braukšanas ātrums šajā posmā bieži tiek pārsniegts, stāsta vietējie. Zināms, ka “Audi” vadītāja dzīvoja netālu no avārijas vietas. Katru dienu mērojot vienu un to pašu ceļa posmu, sieviete, visticamāk, labi pārzināja katru slikti pārredzamo līkumu.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".