Poliju šokē noziegums - tēvu un meitu apsūdz zīdaiņu slepkavībās un incestā

Ilustratīvs attēls © F64

Policija kādā ciematā Polijas ziemeļos kādas mājas pagrabā atrada trīs mazuļu līķus un aizturēja 54 gadus vecu vīrieti un viņa 20 gadus veco meitu apsūdzībās par slepkavību un incestu. Par to ziņo Polijas telekompānija TVN24.

Pirmā jaundzimušā bērna līķis tika atklāts piektdien, 15.septembrī. Aizdomās par slepkavību nekavējoties aizturētas divas personas: 54 gadus vecs vīrietis un 20 gadus veca sieviete, kas ir viņa meita un mirušā bērna māte.

Piektdienas vēlā vakarā tajā pašā apvidū tika atrasts otra zīdaiņa līķis ievērojamā sadalīšanās stadijā. Sestdienas rītā izmeklētāji paziņoja, ka atraduši pagrabā aprakta trešā bērna līķi.

Gdaņskas apgabala prokuratūras pārstāvis Mariušs Dušinskis ziņoja par izmeklēšanas pasākumiem, kas veikti ar aizturēto 20 gadus veco sievieti. "Prokurors viņu apsūdz trīs noziegumu izdarīšanā. Divi saistīti ar slepkavību, bet trešais noziegums ir incests," viņš norādīja.

Ja sievietei tiks izvirzīta apsūdzība slepkavībā, viņai draud mūža ieslodzījums; par incestu saskaņā ar Polijas Kriminālkodeksu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim mēnešiem līdz pieciem gadiem.

Uz prokuratūru nogādāts arī sievietes 54 gadus vecais tēvs. Dušinskis paziņoja, ka vīrietim izvirzītas apsūdzības trīs slepkavībās un divas incestā. Otra no šīm apsūdzībām attiecas uz citu meitu.

Svarīgākais