Šokējošs video no Iļguciema: vīrietis pie veikala cietsirdīgi piekauj zemē guļošu kungu

Iļģuciems, ilustratīvs attēls © Kaspars Krafts/F64

Par neformālo Iļģuciema centru var uzskatīt Lidoņu ielu 27. Tur atrodas dažādi veikali un kioski, strādā ielu tirgotāji. Diemžēl vieta, kur ir liela ļaužu rosība, piesaista arī vietējos iedzīvotājus, kas nenāk no sociāli labvēlīgas vides. Publiskā vietā tiek risinātas arī savstarpējas domstarpības, turklāt visai brutālā veidā, vēsta raidījums "Degpunktā". Brīdina, ka sižetā var būt nepatīkami kadri.

Nežēlastība, cietsirdība un pārlieku liela brutalitāte. Tieši šie vārdi visspilgtāk apraksta vien dažu sekunžu garu video, kas ievietots sociālās vietnes “Facebook” Iļģuciema grupā. Video ir redzams kā nezināms vīrietis risina konfliktu, sitot zemē guļošu cilvēku. Pēc sava spēka un dominances izrādīšanas agresors ar augsti paceltu galvu dodas prom, atstājot cietušo bezpalīdzīgi guļam.

Vietējie zina stāstīt, ka vaininieks neslēpjas. Viņš turpina klaiņot apkārtni tā, it kā nekas nebūtu bijis. Vēsā mierā un alkohola reibumā.

Kāda vietējā iedzīvotāja zina stāstīt, ka līdzīgi notikumi rajonā ir normāla parādība.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais