Atklāj detaļas par traģēdiju Siguldā, kurā gāja bojā 14 gadus vecs puisis

© F64

Kāds vīrietis dzērumā Siguldā veica neapdomīgu manevru un nāvējoši notrieca padsmitnieku uz motorollera, vēsta "Degpunktā".

Traģiskais negadījums noticis vakarpusē, pēc plkst. 21.00, netālu no Nītaures ielas un Vidzemes šosejas krustojuma. “Seat” straujo bremzēšanu un sadursmes troksni dzirdēja blakus mājas iedzīvotāji, kas ātri reaģēja un steidzās uz ceļa, lai palīdzētu iesaistītajiem. Diemžēl jauno puisi, kas sēdēja uz elektriskā motorollera, vairs nebija iespējams glābt. Zēns bija miris vēl pirms glābēju ierašanās.

Puisim bija vien 14 gadu, un siguldieši sociālajos tīklos dalās ar informāciju, ka dažas dienas pēc negadījuma jaunietim būtu jāsvin dzimšanas diena.

“Seat” vadītājs pie stūres bija sēdies vairāk nekā trīs promiļu stiprā alkohola reibumā. Likumsargi informē, ka šoferim jau 2016. gadā par sēšanos pie stūres reibumā ir atņemtas tiesības un tās viņš nav atguvis.

“Seat” vadītājam tiesa piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Krimināli

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais