Jūrmalā izceļas plaša ugunsnelaime; evakuē cilvēkus

© F64

Rīta agrumā Jūrmalas pusē, Ievu ielā, izcēlās plaša ugunsnelaime. Četrstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā dega lodžija un istaba 15 kvadrātmetru platībā, kā arī ceturtajā stāvā lodžija četru kvadrātmetru platībā, vēsta "Degpnktā".

Pagalms iemirdzējās spožās gaismās, radot sajūtu, ka pāragri uzlēkusi saule. Tā stāsta Jeļena, kuras dzīvoklī plkst. 5.00 no rīta viss kļuva gaišs. Tomēr, paskatoties pa logu, atklājās, ka pretējā mājā izcēlies ugunsgrēks.

Kāpņutelpā sastapta arī paša mitekļa saimniece. Sieviete no komentāru sniegšanas atteicās, neatklājot arī iespējamos degšanas iemeslus. Liesmas no trešā stāva dzīvokļa pārmetās arī uz ceturtā stāva lodžiju.

Pirms ugunsdzēsēju ierašanās evakuējās 13 cilvēki, bet ugunsnelaime tika likvidēta pirms plkst. 6.00. Par laimi, bez cietušajiem.

Krimināli

Jūnija vidū Saldū kādā privātmāju rajonā smagā stāvoklī atrasts 39 gadus vecs vīrietis. Kaut arī cilvēki viņu pamanīja 15. jūnijā, ir aizdomas, ka vīrietim miesas bojājumi nodarīti iepriekšējā dienā. Viņa ģimene šobrīd lūdz sabiedrības palīdzību, lai atrastu aculieciniekus, kuri varētu pastāstīt, kas ar cietušo noticis, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais