VIDEO. Metro stacijā zem vilciena pagrūž pasažieri

© pixabay.com

"Twitter" ievietots video, kurā redzams, ka tieši pirms vilciena pienākšanas, viens no gaidītājiem pagrūž cilvēku, kas nokrīt uz sliedēm un tam pāri pārbrauc vilciens.

Traģiskais video rosinājis komentētāju pārdomas un atmiņas: "Tas ir mans ļaunākais murgs, tāpēc es vienmēr stāvu maksimāli tālu no platformas, un labāk, ja aiz muguras ir siena . Kāpēc gan beidzot neiekārto platformas tā, kā daudzās Pēterburgas metro stacijās, kur tunelis ir pilnībā slēgts un atveras tikai durvis?" .

"Cilvēki vienmēr atradīs veidu, kā sagādāt otram sāpes, ja neizgrūdīs priekšā vilcienam, tad nožņaugs ar šņori vai nodurs."

"Šādas iepsējamības dēļ es nespēju stāvēt uz platformas un vienmēr turos aiz soliņiem un aiz kolonnām. Ja nekā nav, tad izjūtu maksimālu trauksmi. Bet es domāju, ka tā ir tikai mana fobija"

"Pareiz dariet! es arī tuvu platformaii neeju...vēl bija gadījumi, kad vecie zilie vilcieni ar spoguļiem cilvēkiem pa galvu trieca. Nu vismaz nāve ātra!"

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais