Ķekavā 14 gadus veca zēna somā atrod šaujamo un desmitiem "saltu"

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Ķekavas skolēni izdomājuši jaunu veidu, kā piepelnīties. Policija pie kāda četrpadsmit gadus veca jaunieša somā atrada ievērojamu apjomu ar aizliegtām vielām. Puisis, visticamāk, tās iegādājās vairumā ar nolūku pārdot skolas biedriem un labi nopelnīt, vēsta “Degpunktā”.

Ik pa laikam policijas darbinieki apmeklē tuvējās apkaimes skolas un apskata bērnu somu un kabatu saturu. Pārbaužu laikā visai regulāri kāds jaunietis tiek pieķerts pārkāpjam likumu. Tā tas notika arī šonedēļ, kad kādam Ķekavas vidusskolniekam palūdza iztukšot savas mugursomas saturu.

Policists uz galda izkrāmēja 39 iepakojumus ar elektroniskajām cigaretēm un ieroci, kas līdzinās pneimatiskajai pistolei. Četrpadsmit gadus vecais pusaudzis labi zināja, ka klasē nedrīkst ienest ne šaujamo, ne nikotīnu saturošās ierīces.

Jaunietis atzinās, ka produkciju sagādājis pārdošanai, izmantojot sociālās tīklošanās vietnes, kur piedāvā smēķējamās ierīces par salīdzinoši zemu cenu.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais