Ķekavā 14 gadus veca zēna somā atrod šaujamo un desmitiem "saltu"

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Ķekavas skolēni izdomājuši jaunu veidu, kā piepelnīties. Policija pie kāda četrpadsmit gadus veca jaunieša somā atrada ievērojamu apjomu ar aizliegtām vielām. Puisis, visticamāk, tās iegādājās vairumā ar nolūku pārdot skolas biedriem un labi nopelnīt, vēsta “Degpunktā”.

Ik pa laikam policijas darbinieki apmeklē tuvējās apkaimes skolas un apskata bērnu somu un kabatu saturu. Pārbaužu laikā visai regulāri kāds jaunietis tiek pieķerts pārkāpjam likumu. Tā tas notika arī šonedēļ, kad kādam Ķekavas vidusskolniekam palūdza iztukšot savas mugursomas saturu.

Policists uz galda izkrāmēja 39 iepakojumus ar elektroniskajām cigaretēm un ieroci, kas līdzinās pneimatiskajai pistolei. Četrpadsmit gadus vecais pusaudzis labi zināja, ka klasē nedrīkst ienest ne šaujamo, ne nikotīnu saturošās ierīces.

Jaunietis atzinās, ka produkciju sagādājis pārdošanai, izmantojot sociālās tīklošanās vietnes, kur piedāvā smēķējamās ierīces par salīdzinoši zemu cenu.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".