Pusaudzis izlasa Dostojevska romānu un veic briesmīgu noziegumu

Ilustratīvs attēls © F64

Volgogradā (Krievija) 15 gadus vecs pusaudzis ar īpašu nežēlību nogalināja savu māti, vēsta TopNews.

"15 gadus vecs pusaudzis paņēma āmuru un vairākas reizes iesita pa galvu guļošajai mātei, izsauca policiju un teica, ka atrada mātes līķi, kad viņš atgriezās mājās. Tomēr uz jaunā vīrieša ķermeņa un drēbēm izmeklētāji konstatēja asins pēdas," vēsta policija.

Vēlāk 15 gadus vecais zēns visus šokējis ar savu atzīšanos: viņš pats nogalinājis savu māti, sitis viņu ar āmuru.

Jaunietis izvirzīja dažādas nozieguma versijas. Sākumā viņš apliecināja, ka viņam vajag naudu, bet pēc tam teica, ka tas viss tāpēc, ka māte viņu nenovērtē. "Viņš teica, ka viņa māte viņam vienmēr teica, ka viņš dzīvē neko nesasniegs un nevarēs," stāstīja tie, kas bija pazīstami ar situāciju ģimenē.

Vēlāk zēns stāstīja, ka visu nakti līdz rītam lasījis Dostojevski, un tad, sapratis, ka māte viņu nenovērtē, gājis viņu nogalināt, paņemot āmuru. Pēc ekspertu provizoriskām aplēsēm, jaunietis ar āmuru pa sievietes galvu izdarījis vairāk nekā 20 sitienus.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais