Tiesas darbiniece savā pastkastītē atrod ļoti satraucošu lietu

© pixabay.com

Par policijas un tiesu darba nolaidību un nekonsekvenci ir dzirdēti visādi brīnumi, bet šis "sit pušu" visu iepriekš dzirdēto.

Nepatīkamu pārsteigumu piezīvojusi kāda tiesas darbiniece - savā daudzdzīvokļu mājas pastkastītē viņa atradusi svešu pasi - tā pieder apsūdzētajam, kura lietu izskata tiesnesis pie kura viņa strādā.

"Tiesas darbiniece atrod savā daudzdzīvokļu mājas pastkastē pasi, kura pieder apsūdzētajam, kura lieta izskatīšanai nodota tiesnesim, pie kura viņa strādā. Valsts policijas atbilde darbiniecei - tā var gadīties, ko jūs no mums gribat..."

Komentāros cilvēki iesaka būt uzmanīgai: "Tas ir KĀ? Tā kā sagadīšanās, pēc policijas domām? Vai arī tiesas drošība nav nekā vērta? Un datu drošība vispār?" "Tas kāds mājiens: es zinu kur tu dzīvo?" "Galīgi neforši. Ko tad nelika tiesneša/prokurora pastkastē? Kāpēc tieši tiesas darbiniecei? Vai pirms tam bijusi kāda saruna? Ko pats apsūdzētais varētu paskaidrot?! Interesanti, kāds likumpārkāpums tas ir."

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais