Vīrietis daudzbērnu mātei izkrāpis milzīgu naudu

© Kaspars Krafts/F64

Kāda Singapūras iedzīvotāja internetā iepazinās ar vīrieti, kurš izlikās par militāro ārstu no ASV. Drīz vien starp sarunu biedriem sākušās romantiskas attiecības, un krāpnieks no lētticīgās kundzes sācis izspiest naudu, raksta portāls asiaone.

Pēc krāpnieka teiktā, viņu ievainoja teroristi, dienējot Dienvidsudānā, un tagad viņam nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu par ārstēšanu un rehabilitāciju.

Kāda lētticīga sieviete atteicās no apdrošināšanas polisēm vairāk nekā 200 000 ASV dolāru vērtībā un pārskaitīja visus līdzekļus svešiniekam.

Drīz vien saraksti un naudas pārskaitījumus atklājis sievietes vīrs: vīrietis uzreiz sapratis, ka viņa sieva ir apkrāpta, un vērsies policijā.

Likumsargiem izdevās ģimenei atdot 170 000 dolāru, taču sieviete atteicās ticēt, ka viņas "mīļākais" ir krāpnieks. Neskatoties uz to, ka trīs mēnešus vēlāk singapūriete noticēja savam vīram, viņiem neizdevās atjaunot attiecības.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais