Traģiska avārija Liepupē: pasažieris izlido no auto un iet bojā

Ilustratīvs attēls © F64

Autoavāriju ar letālām sekām piektdien ap plkst. 11.30 dienā izraisīja kāds vīrietis, kurš pie stūres bija sēdies reibumā. Puisis tai dienā jau bija pamanījies nobraukt no ceļa vairākas reizes, bet mācību acīmredzot neguva. Pēc negadījuma, redzot, ka blakussēdētājs ir izlidojis no auto un guvis nopietnus ievainojumus, šoferis aizmuka, vēsta "Degpunktā".

Jauno vīrieti, kas sēdās pie “Volkswagen Golf” stūres bez tiesībām un pamatīgā alkohola reibumā, vietējie Liepupes pagasta iedzīvotāji pazīst. Puisis un viņa ģimene mīl iedzert, apkārtējiem šķiet, ka jaunietis lietojis arī narkotikas. Braukājamies ar automašīnu piektdienas rītā viņu pamanīja Ēriks.

Automašīna avarēja uz ceļa Liepupe-Stūrīši. Vairāki vietējie iedzīvotāji bija pamanījuši notiekošo un ar redzēto dalījās viens ar otru.

Liegai kaimiņi stāstījuši, ka no spēkrata izmesto vīrieti sākotnēji nevarēja pat atpazīt.

Liepupes pagastā dzīvojošie zina stāstīt, ka policija “Volkswagen Golf” šoferi aizturējusi viņa dzīvesvietā.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".